Menu

vBulletin Bilgi Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz!

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

YenilmezTÜRK
    Konu
    1
    Üye Avatarı

K.Tarihi:Mayıs.2019

Konu:1

Aldığı Beğeni: 0

Verdiği Beğeni: 0

Gameboy zamanlarındaki Pokemon oyunlarını seven Türkler için, tamamen ücretsiz olarak yayınlanan çevrim içi Türk pokemon oyunu, 2012'den bu tarafa sürekli geliştirilmekte ve şuan 4.2.0 güncel sürümü erişilebilir olarak [Linkleri görebilmek için foruma kayıt olmak zorundasınız Üye Olmak için TIKLAYIN ...] oynanabilmektedir.

[Linkleri görebilmek için foruma kayıt olmak zorundasınız Üye Olmak için TIKLAYIN ...]
    Oyunun kısaca artıları;
    + Oynanabilir ve avlanabilir, abartısız yüzlerce pokemon canavarı bulunuyor.
    + Nes grafikleri ve 520 adet oyun haritası ile GBA zamanlarını anımsatıyor.
    + Bağış kabul etmeyen ve parayla eşya satmayan %100 bedava bir oyun olduğundan, diğer ücretsiz çevrim içi oyunlar gibi öde-kazan durumu yok.

Eksilerini sayacak olursak;
    - Pokemon çizgi dizisi, Pokemon Ferhat isimli bir gerizekalı yüzünden Türk kanallarından kaldırıldığı için, 25 yaş ve üzeri olanlar genellikle bu oyunları biliyor.
    - Şu canavarı avlayıp şimdi çıkarım, son olarak buraya gideyim sonra kapatırım derken saatler geçiyor ve aşırı bağımlılık yapıyor.

En kolay nasıl canavar avlanır?, Bir noktaya hızlı gidebilmek için ne yapmam gerekiyor? gibi oyunda takıldığınız noktaları bana sorabilirsiniz, yardımcı olurum.

ULUTÜRK BAŞBUĞU ATATÜRK'ün Çanakkale'de düşmana karşı bağırarak dediği gibi;
    Garbın (batının) cebin-i (korkak) zalimi, affetmedim seni
    TÜRK'üm ve düşmanım sana, kalsamda bir kişi

Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
    Ziyaret Eden Üyelerin isimleri Yönetici Tarafından Kapatıldı !