Menu

tubidy

MP3 İndir

vBulletin Bilgi Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz!

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

• 1397 Görüntülenme
  • 0 Cevaplar
    KırmızıTürk
    Konu
    4085
    Üye Avatarı

K.Tarihi:Eylül.2008

Konu:4085

Aldığı Beğeni: 3

Verdiği Beğeni: 0

Emel Çekici Kimdir ?

Emel Çekici Kimdir ?

EMEL ÇEKİCİ Regresyonist, yazar, nefes eğitmeni, program yapımcısı olup, yeni ben, yeni bir beden programları ile sizlerin geçmişte yaşadığı tüm bedensel, zihinsel, ruhsal sorunlarınızı çözerek YENİ BEN yaratmaktadır. Aynı bedende YENİDEN DOĞMAK, geçmişin izlerini silerek, geleceğinizi tam da istediğiniz gibi yaratmayı YENİDEN BEDENLENMEYİ, kendi geliştirdiği tekniklerle danışanlarına yardımcı olmayı amaç edinmiştir. Ruhumun G Noktası kitabının yazarı olup, ruhunuzla bütünleşmeyi sağlayarak en büyük hazzı danışanlarına yaşatmaktadır. Yeni ben akademinin kurucudur. Merkezinde bireysel ve toplu etkinlik ve seminerler düzenleyerek farkındalık çalışmaları yapmaktadır.Duyular dışı yeteneği onu spiritüel regresyon çalışmalarında geçmiş ve gelecek görseli yapabilirliği, uluslararası başarısına vesile olmuştur.

Emel Çekici Kimdir ?
    Emel Çekici Kimdir ?
    Emel Çekici Kimdir ?
    Emel Çekici Kimdir ?
    Emel Çekici Kimdir ?

test test :

Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
    Ziyaret Eden Üyelerin isimleri Yönetici Tarafından Kapatıldı !