Menu

vBulletin Bilgi Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz!

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

• 1512 Görüntülenme
  • 0 Cevaplar
    KırmızıTürk
    Konu
    4088
    Üye Avatarı

K.Tarihi:Eylül.2008

Konu:4088

Aldığı Beğeni: 18

Verdiği Beğeni: 0

[Linkleri görebilmek için foruma kayıt olmak zorundasınız Üye Olmak için TIKLAYIN ...]

Şilan Onay Kimdir ?

Şilan Onay 30 ağustos 1995'te doğdu. İlköğreniminin ardından Nuri Cingillioğlu Lisesi'nde eğitime başladı. Halen sürdürdüğü bu eğitiminin yanı sıra özellikle yapmayı istediği meslek olan oyunculukla ilgili çalışmalara başladı. Bu alandaki saygın eğitim merkezlerinden birisi olan Kadıköy Halk Eğitim Merkezi Tiyatro Bölümü 2. Sınıf öğrencisi olan Şilan Onay bugüne kadar pek çok tiyatro oyununda rol almıştır. Onay , tiyatro çalışmalarının yanında çokça izlenen Küçük Sırlar , Geniş aile , Melekler korusun gibi dizilerde bölüm oyunculuğu yapmıştır. Suudi Arabistan'ın popüler şarkıcılarından Aseel Omran'ın klibinde oynayan Şilan Onay pek çok önemli teklifi ve çalışmayı ise eğitimini aksatmamak için değerlendirmemiştir. Halen hem eğitimini hem de çalışmalarını çok yönlü olarak sürdüren Şilan Onay kendine özgü yeteneği , çalışkanlığı , pozitif enerjisi gibi özelliklerinin yanında ışıltısı ve güzelliği ile de dikkat çekmektedir. Tüm bu özellikleriyle Şilan Onay gelecekte de adını sıkça duyacağımız çok önemli bir isimdir.

[Linkleri görebilmek için foruma kayıt olmak zorundasınız Üye Olmak için TIKLAYIN ...]

Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
    Ziyaret Eden Üyelerin isimleri Yönetici Tarafından Kapatıldı !