Menu

tubidy

MP3 İndir

vBulletin Bilgi Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz!

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

• 2889 Görüntülenme
  • 4 Cevaplar
    KırmızıTürk
    Konu
    4085
    Üye Avatarı

K.Tarihi:Eylül.2008

Konu:4085

Aldığı Beğeni: 3

Verdiği Beğeni: 0

Elif Can Kimdir ?

Elif Can Kimdir ?

Elif Can 15 Aralık 1989’da Erzurum’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi Ankara’da okudu. Babasının mesleği icabı ailesiyle birlikte Ankara'ya yerleşen Elif Can Üniversite eğitimi için ilk olarak Kıbrıs Doğu Akdeniz Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema Bölümü'nü tercih etti.. Hazırlık ve 1.sınıfı burada okuyan Elif Can daha sonra not ortalamamı yüksek tutarak Türkiye’deki Selçuk Üniversitesine yatay geçiş yaptım. Burada halen eğitim çalışmalarını sürdüren Elif Can İlk olarak Atv Ana haber merkezinde 1 aylık staj çalışması gerçekleştirdi. Bu yıl TRT de canlı yayınlanan Akşam Sefası adlı müzik eğlence programında uzun bir süre reji de görev alan Elif Can bu mesleğe olan sevgisini ve yeteneğini eğitim çalışmalarıyla birleştirerek çok yönlü olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Elif Can başta hocaları olmak üzere herkesçe kabul edilen bu mesleğe dair yeteneği , çalışkanlığı , enerjisi ve birikimi gibi özelliklerinin yanında ışıltısı ve güzelliği ile de dikkat çekmektedir. Tüm bu nitelikleriyle Elif Can gelecekte de adını sıkça duyacağımız çok önemli bir isimdir.

Elif Can Kimdir ? Elif Can Kimdir ? Elif Can Kimdir ?

test test :

White Sea
    Konu
    1329
    Üye Avatarı

K.Tarihi:Nisan.2011

Konu:1329

Aldığı Beğeni: 0

elif hanım muhteşem güzelliğinin yanında birde mükemmel bir fiziğe sahip görünüyor
    ekranada çok yakışacak bir isme benziyor
    ilerde daha büyük projelerde görmek dileğiyle
    Elif Can
    Konu
    0
    Üye Avatarı

K.Tarihi:Kasım.2011

Konu:0

Aldığı Beğeni: 0

Teşekkür ediyorum sizlere.. Yavaş yavaş basamakları birlikte atlayacağımıza inanıyorum
    Kayıtsız Üye
    Konu
    838
    Harikasin elif can hanim başarilarinin devamini dilerim.
    lüleburgaz
    Konu
    14
    Üye Avatarı

K.Tarihi:Şubat.2012

Konu:14

Aldığı Beğeni: 21

hayatında başarılar dilerim elif can
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
    Ziyaret Eden Üyelerin isimleri Yönetici Tarafından Kapatıldı !