Menu

  vBulletin Bilgi Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz!

  Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

  Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

  Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

  Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

 • 3961 Görüntülenme
 • 0 Cevaplar
 1. #1
  Avatar Resmi
  KırmızıTürk
  Mesaj
  6.421
  Konu
  4088
  Üye Avatarı

  K.Tarihi:Eylül.2008

  Mesaj:6.421

  Konu:4088

  Aldığı Beğeni: 21

  Verdiği Beğeni: 0  [Linkleri görebilmek için foruma kayıt olmak zorundasınız Üye Olmak için TIKLAYIN ...]

  Burak Gerçek Kimdir ?

  1969 yılında İstanbul’da doğdu.. Orta ve lise öğrenimini Yenişehir Koleji’nde tamamladı.. 1991 yılında, Ankara Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu.. 1992 yılında TRT’nin açtığı genel sınavla, kuruma muhabir olarak girmeye hak kazandı. TRT Haber Dairesi’nde çalıştığı süre içinde, Merkez Haberler, Parlamento Haberleri, Yurt Haberler ve Haber Programları Müdürlüklerinde çalıştı… Bu süreç içinde, Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık, Genelkurmay Başkanlığı, Çalışma ve Parlamento muhabirliği görevlerinde bulundu. Ayrıca Başkent Siyaset, Haber Postası, Anadolu’dan Görünüm, Güncel, Haber Anadolu, Haber Vizyon isimli programların sunum ya da yapım aşamalarında görev aldı… Yaklaşık 4 yıl da, kurum bünyesinde internet yayıncılığı yapan Sayısal Yayın Teknolojileri Merkezi’nde çalıştı

  TRT 2’de yayınlanan ve sunuculuğunu Aslı Şafak ile birlikte yaptığı Haber Postası, 2003 yılında, Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği tarafından ödüle layık görüldü.

  2009 yılının Mayıs ayında yayın hayatına başlayan TRT Türk’te çalışmaya başladı… Kanalda sırasıyla Dünya Hali ve Türkiye’de Sabah programlarını sundu..

  Halen sunuculuğunu Selcan Doğruöz ile birlikte gerçekleştirdiği, editörlüğünü Buğra Akça’nın yaptığı, Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma günleri ekranlara gelen Türkiye’de Geceyarısı Programı’nı hazırlamaktadır.Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
  Ziyaret Eden Üyelerin isimleri Yönetici Tarafından Kapatıldı !