Menu

vBulletin Bilgi Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz!

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

• 7640 Görüntülenme
  • 2 Cevaplar
    KırmızıTürk
    Konu
    4088
    Üye Avatarı

K.Tarihi:Eylül.2008

Konu:4088

Aldığı Beğeni: 18

Verdiği Beğeni: 0

[Linkleri görebilmek için foruma kayıt olmak zorundasınız Üye Olmak için TIKLAYIN ...]

Irmak Kerimoğlu Kimdir ?

1985 doğumlu Irmak Gürcan Kerimoğlu İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunu.. Mesleğe İstanbul ATV Haber Merkezi'ne stajyer olarak başladı.ATV haber merkezinde iki sene boyunca muhabirlik yaptı. Ardından da 2008 0cak ayında Show Tv'ye transfer oldu. Show Tv İstanbul haber merkezinde iki yıl muhabirliğin yanısıra Caner Karaer'le birlikte yaklaşık 25 bölüm 60 dakika programını sundu. Ardından da Ankara'ya yerleşip bir yıl Show Tv Ankara Büro'da muhabirliğe devam etti. 2011 Ocak ayında da Show Tv 'den istifa edip TRT Türk'le anlaştı. Trt Türk'te haftaiçi her gün 08:00-10:00 arası canlı yayınlanan Haberdar'ı , cumartesi günleri ise Dünyadan Haberdar programını sunan Irmak Kerimoğlu Show tv'de muhabirlik yapan Savaş Kerimoğlu ile evli..

White Sea
    Konu
    1329
    Üye Avatarı

K.Tarihi:Nisan.2011

Konu:1329

Aldığı Beğeni: 0

ırmak hanım son derece başarılı ve işini iyi yapan birisi ayrıca muhteşem bir güzel kendisine başarılar ve mutluluklar dilerim
    choppers
    Konu
    0
    Üye Avatarı

K.Tarihi:Eylül.2010

Konu:0

Aldığı Beğeni: 0

surekli bende dinlerim. dinlerim diyorum cunku o arada hem isimle mesgul oluyorken hemde kendilerinden haberleri aliyoruz.isinizde basarilar diliyorum.
Konuyu Görüntüleyenler
    Ziyaret Eden Üyelerin isimleri Yönetici Tarafından Kapatıldı !