Menu

vBulletin Bilgi Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz!

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

KırmızıTürk
    Konu
    4088
    Üye Avatarı

K.Tarihi:Eylül.2008

Konu:4088

Aldığı Beğeni: 21

Verdiği Beğeni: 0

[Linkleri görebilmek için foruma kayıt olmak zorundasınız Üye Olmak için TIKLAYIN ...]

Bizden Başka Hiçbir Ajansın Bu Kadar Sağlam ve İyi Ekibi Yoktur! Burak Özdemir KırmızıTürk Özel Röportajı!

Öncelikle bize kendinizden bahseder misiniz ?

Kendimden bahsetmek pek bana göre deil daha çok yaptıklarımı anlatsam.)

Mesleğe ilk adımı nasıl attınız?

5 Yıl önce bi akşam benim barımda yapılacak bir organizasyonda ajansdan gelen kızlar o kadar kötüydüki firmaya ben kız bulayım bunlar olmasın dedim. Ve ilk işimizi bilmeden yaptık ne bileyim ertesi gün için 30 kız daha bulur musun diyeceklerini...

İlk organizasyonunuz neydi ?

Onu hatırlamıyırum bile hep organizasyonlar içinde geçti ilkokul zamanım bile. Ama ajans olarak ilk çalıştığım sigara firmasıydı.

Genel anlamda örnek aldığınız isimler var mı ?

Örnek alırsam taklit olurum ben kendi fikirlerimle kendi farklılıklarımla başladım ilkleri yaptım Ankara da . belkide Türkiye de ..

Bu işte Unutamadığınız anınız var mı?

Çok var.. son günlerde yaşadığım birseyi anlatayım .: Televizyon çok izleyemiyorum şansına kanal değiştiriyorum farklı 3 kanalda 4 ayrı kızımı görünce sıkılıp kapatdım ne bu her yerde karşıma çıkıyorlar diye güzel ve gurur verici geldi tabiki bana..

Çok hareketli bir sektörde çalışıyorsunuz ..Siz genel olarak sektörün durumunu nasıl değerlendiriyorsunuz?

Çok dedikodu çok çamur atmak bu sektörün kötü yanları. Herkes yaptığı işlerle anılsa ve birbirine çamur atmasa keşke. Çamur atmak içinde çamuru elemeniz lazım bulaşır her yerinize fark edemezsiniz

Mesleğinizde bir rekabet baskısı/etkisi hissediyor musunuz? Eğer hissediyorsanız bu mesleğinize nasıl yansıyor? Bu rekabet ortamının size ve mesleğe olumlu olumsuz etkileri nelerdir?

Belki fazla iddialı olacak ama 5 yıl olmamış bir ajans için fazla ilerledik bugün istense kendi ekibimzile 50 kızla defileye çıkarız bizden başka hiçbir ajansın kendi bünyesinde bu kadar sağlam ve iyi ekibi yoktur. Her defileye çıkan aynı mankenlerle çıkıyor bizimse kendi ekibimiz var.

[Linkleri görebilmek için foruma kayıt olmak zorundasınız Üye Olmak için TIKLAYIN ...]

Sektörde bir şeyleri değiştirme şansınız olsa neleri değiştirirdiniz?

Zaten değiştirmeyi düşündüklerimi kendi çevremde değiştiriyorum, en basitinden tahsilini bırakanlarla çalışmıyorum. Kız kadar ailesi , çevresi , okuluna da değer veriyorum. Güzellik her şey deil bizim için.

Kendinizde bir şeyleri değiştirme imkanınız olsa neleri değiştirirdiniz?

Güçlü olmak, zayıf yanını bilmek ve onu kabul etmektir...Daha güçlü olmak için, zayıf yanındaki açıkları en iyi sen bilmelisin.... ) değiştirmek yerine hatalarımı bilmeyi tercih ederim.

Joker Ajans Nasıl başladı ?

Şaka gibi ... bir akşam sigara firmalarından önde gelen bi firmanın ekibinde eksikler vardı bizde yardımcı olup tamamladık, ertesi gün 30 kız daha lazım dediler . 2-3 gün sonrada siz bizim ajans işlerimizi yaparmısınız dediler. Bütün ajansların peşinde koştuğu büyük bir firma ile başladık bu sektöre.

Neden Joker adı..Joker’i farklı kılan nedir ?

52 kağıtda önemlidir ama joker en değerlisidir ve herkesin yerine geçer . bizim en belirgin yanımız hızlı ve kendi ekibimizle büyüyerek çalışmamız. Kendi ekibimiz beraber başladık beraber ilerliyoruz.

Ankara Kızları güzellik yarışmasından bahseder misiniz ?

Türkiye de bir çok yarışma var bir çoğu para kazanılmak amacı ile yapılan gösteriler. Ankara başkent olalı kimse bu siyasi şehirde bunu yapmaya cesaret edememiş. Biz ekibimizi genişletmek , en iyileri toplamak ve kendimizi duyurmak için 3 yıl önce ilkini düzenledik. 27 Aralık Atatürk'ün Ankara'ya geliş yıl dönümünde her sene yapılan Güzellik yarışamız basında çok yer aldı. 2. ve 3. senesinde Show Max ve Fashion One da Canlı olarak yayınladık. Bu sene birinci olan kızımız Ankara da ki 3 dizide rol aldı 2 si halen devam ediyor. Kendi yarışmamızda bulduğumuz ve eğittiğimiz kızlarımız ile Dünya çapındaki yarışmalarda bir çok taç aldık ve devam edeceğiz.

Çalışma günlerinde 1 gününüz nasıl geçiyor ?

Günler bazen çok sakin bazen çok hızlı geçiyor ama ofis sanki lokal gibi her zaman dolu aile gibi olduk nerdeyse.

Sektörden birisi olarak medya ile aranız nasıl? Televizyon, internet, gazete, dergi gibi iletişim araçlarından ne şekilde faydalanıyorsunuz? Sosyal medya ile aranız nasıl?

Bizim bu kadar hızlı ilerlememizin en büyük nedeni zaten basında çok yer almamız gazete dergi televizyon bizim için çok güzel haberler yaptı buda yaptığımız güzel ve başarılı organizasyonlar sayesinde.

Boş zamanlarınız nasıl değerlendiriyorsunuz?

Boş zaman olunca düşüneceğim

Hayatımın Kitabı/Filmi diyebileceğiniz bir kitap/film var mı?

Tom Cruse gençken çok benzetilirdim onun bir çok filmi.

KırmızıTürk hakkında neler söylersiniz ?

Hızlı ve emin adımlarla ilerliyorsunuz umarım aynı hızda beraber ilerleriz.

Gelecek planlarınız nelerdir? Şu an bulunduğunuz konumdan memnun musunuz ve gelecekte kendinizi nerelerde görmek istersiniz?

Gözüm yukarda deil. Ankara dan ayrılmayacağım kesin ama bir farklı yarışma birde televizyon projem var tabi bunlar için biraz daha sürem var.

Son olarak eklemek istediğiniz bir şey, takipçilerinize vermek istediğiniz bir mesaj var mı?

Her sabah aynaya gülerek başlayın hayata. Böylece gülümseme ile başlayın güne.

Konuyu Görüntüleyenler
    Ziyaret Eden Üyelerin isimleri Yönetici Tarafından Kapatıldı !