Menu

vBulletin Bilgi Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz!

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

• 2698 Görüntülenme
  • 1 Cevaplar
    KırmızıTürk
    Konu
    4088
    Üye Avatarı

K.Tarihi:Eylül.2008

Konu:4088

Aldığı Beğeni: 21

Verdiği Beğeni: 0

Gülnur Köker Kimdir?

Gülnur Köker 11 Nisan 1960'ta İstanbul'da doğdu.Altan VAROL,Bengül ERDAMAR
    ,Kayhan ÖZTEPE gibi duayen isimlerden spikerlik alanında eğitimler alan Köker sonrasında meslek yaşamına başladı sırasıyla Eğitim ve PERFORE seslendirme İBB-BRT TV,Eğitim ve PERFORE seslendirme TGRT TV,Redaktörlük-Haber spikerliği RADYO MEDYA,Redaktörlük-Haber spikerliği KENT FM,Haber spikerliği ve Haber Müdürü RADYO İSTEK (İstek Vakfı),ANA HABER ve gazete Başlıkları ERCİYES TV-Kayseri,Haber spikerliği RADYO OSCAR, Haber Spikerliği RADYO TATLISES görevlerinde bulundu. Son dönemde İBB İSMEK: Bakırköy MERKEZ Kurs Yöneticiliği görevinide üstlenen Köker bitmeyen enerjisi ve meslekteki tecrübesiyle halen çalışmalarını sürdürmektedir. Aradan geçen zaman içinde pek çok seminerde yer alan sayısız sertifika ve belge de alan Gülnur Köker hem radyo yayıncılığında hem de televizyon programcılığı ve habercilikte önemli çalışmalar yapmıştır.

Gülnur Köker
    Konu
    0
    Üye Avatarı

K.Tarihi:Ekim.2010

Konu:0

Aldığı Beğeni: 0

Verdiği Beğeni: 0

SELAM KIRMIZI TÜRK ..ÇOK TEŞEKKÜRLER..
Konuyu Görüntüleyenler
    Ziyaret Eden Üyelerin isimleri Yönetici Tarafından Kapatıldı !