Menu

vBulletin Bilgi Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz!

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

• 4090 Görüntülenme
  • 2 Cevaplar
    KırmızıTürk
    Konu
    4088
    Üye Avatarı

K.Tarihi:Eylül.2008

Konu:4088

Aldığı Beğeni: 21

Verdiği Beğeni: 0

[Linkleri görebilmek için foruma kayıt olmak zorundasınız Üye Olmak için TIKLAYIN ...]

Gülşah Yalçın Kimdir ?

Gülşah Yalçın 26 Şubat 1986'da İstanbul'da doğdu. İlköğrenim ve Lisenin ardından Üniversiteyi Kocaeli Üniversitesi Radyo - Sinema -Televizyon bölümünde başarıyla tamamlayan Yalçın yayıncılığa duyduğu merak ve sevgi ile bu işin eğitimini de alarak çalışmalarına başladı. Trt Spor'da Muhabirlikle iş yaşamına girerek ardından TJK TV'de, Post Production, REJI, Yönetmen Asistanlığı gibi çok çeşitli görevleri üstlenerek meslekte kendisini çok yönlü olarak geliştirdi.

Aynı zamanda çeşitli eğitim çalışmalarını da devam ettiren Gülşah Yalçın 2009'da Tunç ASLAN ALP’ den diksiyon dersi aldı. Ayrıca Kuşdili Eğitim Merkezi'nden sunuculuk spikerlik dersleri aldı. Atilla Sarıyalı,Gülgün Feyman,Orhan Ertanhan,Ebru Hekimoğlu değerli isimlerden dersler alan Gülşah Yalçın iyi derece ingilizce bilmektedir. Gelecekte de adını sıkça duyacağımız Gülşah Yalçın özellikle moda konusunda da aktif olarak çalışmaktadır. Modacı olarak özgün çok beğenilen tasarımlara imza atan Yalçın özellikle bu alandaki bilgi birikimi ile de bağlantılı moda programı çalışmalarını sürdürmektedir. İnternet , sağlıklı yaşam, kişisel gelişim , müzik , at ve atlı sporlara karşı ilgi duyan Gülşah Yalçın pozitif enerjisi, mesleğe olan sevgisi ve ışıltısıyla çalışmalarına devam etmektedir.

A©hilles, bunu beğendi...
    caliente
    Konu
    0
    Üye Avatarı

K.Tarihi:Nisan.2010

Konu:0

Aldığı Beğeni: 0

gülşahcım, yayıncılık hayatında başarılar, inanıyorumki ekranlarda seni sık sık göreceğiz, bu güzellik bu enerji herkesin dikkatini çekecektir.
    tvuzmanı
    Konu
    0
    Üye Avatarı

K.Tarihi:Eylül.2010

Konu:0

Aldığı Beğeni: 0

Başarılar diliyorum Gülşah hanım
Konuyu Görüntüleyenler
    Ziyaret Eden Üyelerin isimleri Yönetici Tarafından Kapatıldı !