Menu

vBulletin Bilgi Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz!

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

• 3965 Görüntülenme
  • 3 Cevaplar
    unnamed
    Konu
    425
    Üye Avatarı

K.Tarihi:Aralık.2017

Konu:425

Aldığı Beğeni: 3055

Verdiği Beğeni: 14

Merhaba.

Video eklemek istiyorum , fakat mesajlarımın saysı 25 mesajın altında. Bu yüzden yazacağım her mesajın onaylanması için beklemem gerekiyor

Chess54 zaten videoların neredeyse tamamına yakının ekliyor. Onun eklemediği dizi yada programlardan ekleme yapmak istiyorum.

Yeni değilim kuralları biliyorum. Açılan konunu dışında ekleme yapılmaması gerektiğini zaten belirtmişsiniz.

Bir you tube kanalım var. Orada genelde spiker ve sunucu videoları ekliyorum. You tube her videoya izin vermiyor. İzin çıkarsa verilmemiş ya da gözden kaçmış olan program ve dizilere ait videoları eklemek istiyorum.
    ches54
    Konu
    23990
    Üye Avatarı

K.Tarihi:Temmuz.2008

Konu:23990

Aldığı Beğeni: 38604

Verdiği Beğeni: 45

unnamed Nickli Üyeden Alıntı

Merhaba.

Video eklemek istiyorum , fakat mesajlarımın saysı 25 mesajın altında. Bu yüzden yazacağım her mesajın onaylanması için beklemem gerekiyor

Chess54 zaten videoların neredeyse tamamına yakının ekliyor. Onun eklemediği dizi yada programlardan ekleme yapmak istiyorum.

Yeni değilim kuralları biliyorum. Açılan konunu dışında ekleme yapılmaması gerektiğini zaten belirtmişsiniz.

Bir you tube kanalım var. Orada genelde spiker ve sunucu videoları ekliyorum. You tube her videoya izin vermiyor. İzin çıkarsa verilmemiş ya da gözden kaçmış olan program ve dizilere ait videoları eklemek istiyorum.

Hoşgeldin Ali !
    unnamed
    Konu
    425
    Üye Avatarı

K.Tarihi:Aralık.2017

Konu:425

Aldığı Beğeni: 3055

Verdiği Beğeni: 14

ches54 Nickli Üyeden Alıntı

Hoşgeldin Ali !

Eyvallah. Tekrar hoş bulduk.
    Vakur
    Konu
    0
    Üye Avatarı

K.Tarihi:Ocak.2016

Konu:0

Aldığı Beğeni: 15

Verdiği Beğeni: 42

unnamed Nickli Üyeden Alıntı

Eyvallah. Tekrar hoş bulduk.

Müge Anlı, Özlem Sarıkaya Yurt, Burcu Kaya Koç ve Seda Öğretir kayıtları yaparak başlayabilirsin
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
    Ziyaret Eden Üyelerin isimleri Yönetici Tarafından Kapatıldı !