Menu

vBulletin Bilgi Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz!

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

• 21811 Görüntülenme
  • 166 Cevaplar
    ferdayıldırım
    Konu
    0
    Üye Avatarı

K.Tarihi:Nisan.2009

Konu:0

Aldığı Beğeni: 0

Verdiği Beğeni: 0

hotmailplus Nickli Üyeden Alıntı

kırmızı giydiğinizde yüzünüze ufak bir tebessüm yerleşecektir bizi hatırladığınız için. oradan anlarız belki sizin bizim için giydiğinizi

Emin olun yerleşecektir.

Bu arada hep unutuyorum video ve caps eklemeleri için hem tnr1 hem de akadir'e teşekkür ederim. Verdiğiniz emeğe sonsuz teşekkür. Elbette bu teşekkür emeğe geçen diğer tüm arkadaşlara.
    suvat
    Konu
    0
    Üye Avatarı

K.Tarihi:Aralık.2008

ferda hanım cevabınız için teşekkür ederim öncelikle.
    Cine 5 den önce habertürkteydiniz oradan ayrılınca cine 5 de çalışmaya başladınız. Cine 5 e geçişiniz nasıl oldu? (ayrıca şunu da belirtmek isterim ki benim ve buradaki belki bir çok arkadaş için geçerlidir diye düşünüyorum. Size mümkün olduğunca soru sormak istiyorum ama ha deyince insanın aklına gelmediği için soramıyorum yoksa merak ettiğim çok şey var ama ne sorsam diye düşünmekten aklıma bir şey gelmiyor)
    ferdayıldırım
    Konu
    0
    Üye Avatarı

suvat Nickli Üyeden Alıntı

ferda hanım cevabınız için teşekkür ederim öncelikle.
    Cine 5 den önce habertürkteydiniz oradan ayrılınca cine 5 de çalışmaya başladınız. Cine 5 e geçişiniz nasıl oldu? (ayrıca şunu da belirtmek isterim ki benim ve buradaki belki bir çok arkadaş için geçerlidir diye düşünüyorum. Size mümkün olduğunca soru sormak istiyorum ama ha deyince insanın aklına gelmediği için soramıyorum yoksa merak ettiğim çok şey var ama ne sorsam diye düşünmekten aklıma bir şey gelmiyor)

Ben zevkle yanıtlıyorum, istediğinizi, aslında aklınıza geleni sorabilirsiniz.

Televizyon hayatım Kanal D ile başladı. Sonra Habertürk geldi. 11 ay ara verdim. 3 aydır Cine 5'teyim.
    sahip06
    Konu
    1
    Üye Avatarı

K.Tarihi:Aralık.2008

Konu:1

hangi spikerleri örnek alıyorsunuz? ve sizce spiker olmak için ne gibi eğitim almak yeterlidir?
    ferdayıldırım
    Konu
    0
    Üye Avatarı

sahip06 Nickli Üyeden Alıntı

hangi spikerleri örnek alıyorsunuz? ve sizce spiker olmak için ne gibi eğitim almak yeterlidir?

Elbette beğendiğim isimler var ama herkesin farklı bir tavrı ve farklı bir duruşu olduğuna inanıyorum.

Eğitim konusuyla ilgili söyleyeceklerim ise anlatmakla bitmez. Önce mesleki eğitim ama o eğitimi alabilmek için yetenek şart. Ardından en önemlisi okumak, araştırmak ve hem mesleki anlamda hem de kişisel anlamda sürekli gelişim, gelişim, gelişim. Pek çok konuda fikir sahibi olmak zorundasınız. Herkesten bir adım önde olmalısınız ki onlara soracak bir sorunuz olsun. Öğrenmeye olan açlığınız hiç ama hiç dinmemeli.
    NETWORK
    Konu
    758
    Üye Avatarı

K.Tarihi:Haziran.2008

Konu:758

Aldığı Beğeni: 8

Verdiği Beğeni: 22

Peki Ferda Hanım

Ortalama Bir Spikerin Maaş Miktarı Ne oluyor bu miktar sizi geçindirebiliyor mu ve En yüksek seviye nedir sizin mesleğinizde yani gençlere bu mesleği tavsiye edermisiniz ?

bundan 10 sene sonra kendinizi nerde görüyorsunuz ve Eğlenmek için neler yapıyorsunuz hobileriniz nedir.
    [Linkleri görebilmek için foruma kayıt olmak zorundasınız Üye Olmak için TIKLAYIN ...]
    ferdayıldırım
    Konu
    0
    Üye Avatarı

KING Nickli Üyeden Alıntı

Peki Ferda Hanım

Ortalama Bir Spikerin Maaş Miktarı Ne oluyor bu miktar sizi geçindirebiliyor mu ve En yüksek seviye nedir sizin mesleğinizde yani gençlere bu mesleği tavsiye edermisiniz ?

bundan 10 sene sonra kendinizi nerde görüyorsunuz ve Eğlenmek için neler yapıyorsunuz hobileriniz nedir.

Maaş mevzusu biraz özele giriyor. Buradan birşey söylemem pek etik olmaz. Elbette yeteneği olan herkese tavsiye ederim. Daha önce de söylediğim gibi bizimkisi aşkla yapılacak bir iş.

10 sene gibi uzun vadeli planlar yapmıyorum. Zira hayatın hem planlı hem de plansız yaşanması gerektiğine inanıyorum. Ama şu aralar üzerinde çalıştığım program projeleri var. Onlardan biriyle ileride devam edebilirim. Ya da editörlük tarafım olduğu için bunu kullanabileceğim birşeyler yapabilirim.

Birkaç sene sonrası için yapmak istediğim birşey var aslında ama o da bana kalsın
    İŞLER GÜÇLER
    Konu
    10168
    Üye Avatarı

K.Tarihi:Ağustos.2007

Konu:10168

Aldığı Beğeni: 4

cevaplarınız için çok teşekkürler ferda hanım
    aklıma gelmişken forumla ilgili her türlü sorun yardım gibi konularda buraya yazarsanız yardımcı oluruz tekrar çok teşekkürler
    ferdayıldırım
    Konu
    0
    Üye Avatarı

zagordi Nickli Üyeden Alıntı

cevaplarınız için çok teşekkürler ferda hanım
    aklıma gelmişken forumla ilgili her türlü sorun yardım gibi konularda buraya yazarsanız yardımcı oluruz tekrar çok teşekkürler

Çok teşekkür ederim. elimden geldiğince yanıtlamaya çalışıyorum soruları. . bir sorun yaşamıyorum ayrıca ilgine teşekkür ederim.

bu arada hatırlmak isterim yarın kırmızı günü)) daha önce söz verdiğim gibi
    cemetu
    Konu
    3969
    Üye Avatarı

K.Tarihi:Ağustos.2007

Konu:3969

Aldığı Beğeni: 2

ferdayıldırım Nickli Üyeden Alıntı

Çok teşekkür ederim. elimden geldiğince yanıtlamaya çalışıyorum soruları. . bir sorun yaşamıyorum ayrıca ilgine teşekkür ederim.

bu arada hatırlmak isterim yarın kırmızı günü)) daha önce söz verdiğim gibi

Çok sağolun yarın özellikle takipteyiz o zaman

[Linkleri görebilmek için foruma kayıt olmak zorundasınız Üye Olmak için TIKLAYIN ...]
Konuyu Görüntüleyenler
    Ziyaret Eden Üyelerin isimleri Yönetici Tarafından Kapatıldı !