Menu

vBulletin Bilgi Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz!

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

• 12619 Görüntülenme
  • 25 Cevaplar
    tnr
    Konu
    3686
    Üye Avatarı

K.Tarihi:Ekim.2008

Konu:3686

Aldığı Beğeni: 19

Verdiği Beğeni: 0

hepsi birbirinden güzel seçmek imkansız eline sağlık
    [Linkleri görebilmek için foruma kayıt olmak zorundasınız Üye Olmak için TIKLAYIN ...]
    sallam
    Konu
    0
    Üye Avatarı

K.Tarihi:Şubat.2009

Konu:0

Meslek:master

master

Aldığı Beğeni: 0

fotoğraflarda da ayrı bir güzelmiş.
    Nirvana5
    Konu
    1
    Üye Avatarı

K.Tarihi:Nisan.2009

Konu:1

Bütün fotolar birbirinden güzel. Hazırlayan, emeği geçen arkadaşlara çok teşekkürler.
    doubleser
    Konu
    2
    Üye Avatarı

K.Tarihi:Mart.2008

Konu:2

çok güzel resimler
    ellerine sağlık Cengizhan...
    cemetu
    Konu
    3969
    Üye Avatarı

K.Tarihi:Ağustos.2007

Konu:3969

Aldığı Beğeni: 5

Ferda Yıldırım Foto Galeri 22 Mayıs Güncellemesi

[Linkleri görebilmek için foruma kayıt olmak zorundasınız Üye Olmak için TIKLAYIN ...] [Linkleri görebilmek için foruma kayıt olmak zorundasınız Üye Olmak için TIKLAYIN ...] [Linkleri görebilmek için foruma kayıt olmak zorundasınız Üye Olmak için TIKLAYIN ...]

[Linkleri görebilmek için foruma kayıt olmak zorundasınız Üye Olmak için TIKLAYIN ...]
    İŞLER GÜÇLER
    Konu
    10168
    Üye Avatarı

Konu:10168

Aldığı Beğeni: 4

Çok saol çengiz
    cemetu
    Konu
    3969
    Üye Avatarı

Herşeyi Konuşalım Programından

[Linkleri görebilmek için foruma kayıt olmak zorundasınız Üye Olmak için TIKLAYIN ...] [Linkleri görebilmek için foruma kayıt olmak zorundasınız Üye Olmak için TIKLAYIN ...] [Linkleri görebilmek için foruma kayıt olmak zorundasınız Üye Olmak için TIKLAYIN ...] [Linkleri görebilmek için foruma kayıt olmak zorundasınız Üye Olmak için TIKLAYIN ...]
    [Linkleri görebilmek için foruma kayıt olmak zorundasınız Üye Olmak için TIKLAYIN ...] [Linkleri görebilmek için foruma kayıt olmak zorundasınız Üye Olmak için TIKLAYIN ...] [Linkleri görebilmek için foruma kayıt olmak zorundasınız Üye Olmak için TIKLAYIN ...]

cemetu
    Konu
    3969
    Üye Avatarı

Fotoğraf Galeri 17 Kasım Güncellemesi

[Linkleri görebilmek için foruma kayıt olmak zorundasınız Üye Olmak için TIKLAYIN ...] [Linkleri görebilmek için foruma kayıt olmak zorundasınız Üye Olmak için TIKLAYIN ...] [Linkleri görebilmek için foruma kayıt olmak zorundasınız Üye Olmak için TIKLAYIN ...] [Linkleri görebilmek için foruma kayıt olmak zorundasınız Üye Olmak için TIKLAYIN ...] [Linkleri görebilmek için foruma kayıt olmak zorundasınız Üye Olmak için TIKLAYIN ...]

magicstar
    Konu
    0
    Üye Avatarı

K.Tarihi:Aralık.2009

dokuz eylül üniversitesi sinema-tv bölümünde okuyorum. belki birgün karşılaşırız belli mi olur. ortaokuldan beri kesintisiz haber dinler ve okurum. lise2. ve 3.sınıflarda yanılmıyorsam 2003 2004 yıllarıydı o zamanlar gece geç saatlere kadar kitap okurdum sonrasında kanald'de gece haberleri başlardı 01:00 02:00 03:00 saatlerinde sizi orada görmüştüm ilk. yanılmıyorsam aslıgül atasagun isminde bir spiker daha vardı onunla değişmeli olarak gün gün çıkıyordunuz. tabi hafızam beni yanıltmıyorsa böyleydi. sizden sonraki dönemde suna vidinli ekranlarda gözüktü haberlerin başlangıç müziği vangelis-chariots of fire idi.

benim için çok güzel zamanlardı gençliğimin baharındaydım belkide, sizleri bu güzel zamanlarda ben ve benim gibi gececilere haber sunan insanlar olarak güzel hatırlıyorum. o günlerin yeri çok ayrı ve özel benim için.

3 4 gece haberini saat aralıklarıyla aynen aktarsanızda, sunduğunuz haberleri ben gündüz okumuş yada görmüş olsamda izlemek çok güzeldi. çok teşekkür ederim size. sizi facebooktada ekledim bunları söylemek için, ancak burda buldum kısa bir araştırma sonrasında.

geçen gün ev arkadaşlarımla yemek yerken cine5'e takıldık haber izlemek için orada farkettim sizi. bu ferda yıldırım değil mi dedim kendi kendime, yine bir gecenin sabahı aklıma düştü geçmiş..

soru soramadım ancak duygularımı paylaşabildim kusuruma bakmayın.
    sağlıcakla kalın saygılarımla.
    ferdayıldırım
    Konu
    0
    Üye Avatarı

K.Tarihi:Nisan.2009

magicstar Nickli Üyeden Alıntı

dokuz eylül üniversitesi sinema-tv bölümünde okuyorum. belki birgün karşılaşırız belli mi olur. ortaokuldan beri kesintisiz haber dinler ve okurum. lise2. ve 3.sınıflarda yanılmıyorsam 2003 2004 yıllarıydı o zamanlar gece geç saatlere kadar kitap okurdum sonrasında kanald'de gece haberleri başlardı 01:00 02:00 03:00 saatlerinde sizi orada görmüştüm ilk. yanılmıyorsam aslıgül atasagun isminde bir spiker daha vardı onunla değişmeli olarak gün gün çıkıyordunuz. tabi hafızam beni yanıltmıyorsa böyleydi. sizden sonraki dönemde suna vidinli ekranlarda gözüktü haberlerin başlangıç müziği vangelis-chariots of fire idi.

benim için çok güzel zamanlardı gençliğimin baharındaydım belkide, sizleri bu güzel zamanlarda ben ve benim gibi gececilere haber sunan insanlar olarak güzel hatırlıyorum. o günlerin yeri çok ayrı ve özel benim için.

3 4 gece haberini saat aralıklarıyla aynen aktarsanızda, sunduğunuz haberleri ben gündüz okumuş yada görmüş olsamda izlemek çok güzeldi. çok teşekkür ederim size. sizi facebooktada ekledim bunları söylemek için, ancak burda buldum kısa bir araştırma sonrasında.

geçen gün ev arkadaşlarımla yemek yerken cine5'e takıldık haber izlemek için orada farkettim sizi. bu ferda yıldırım değil mi dedim kendi kendime, yine bir gecenin sabahı aklıma düştü geçmiş..

soru soramadım ancak duygularımı paylaşabildim kusuruma bakmayın.
    sağlıcakla kalın saygılarımla.

Paylaştığınız için duygularınızı asıl ben teşekkür ederim. Mesleğin henüz başında olduğum o yılları hatırlattığınız için de teşekkür ederim
Konuyu Görüntüleyenler
    Ziyaret Eden Üyelerin isimleri Yönetici Tarafından Kapatıldı !